НОВИНИ / NEWS

27.11.2015

Міжнародний форум "Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства"

   27 листопада 2015 р. директор Інституту Вожегова Раїса Анатоліївна взяла участь у Міжнародному форумі "Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства", що проходив у м. Києві та був присвячений Всесвітньому дню науки

   VozhegovaR.A.ForumФорум відбувся за підтримки та участі Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, міжнародних представників наукової та освітянської еліти. 

   На цьому заході зустрілися кращі представники наукових і освітянських установ, науковці, фахівці-практики з метою координування зусиль науки для розв'язання кризової ситуації, налагодження механізму демократичного діалогу з державними інституціями, залучення широкого кола науковців та освітян, представників урядових структур і ЗМІ до обговорення питання щодо реального стану та проблем реформування науково-освітянської сфери України. 

   KnigaВ рамках форуму буде надрукована книга "Науковці та освітяни України" з інформаційними даними та науковими напрацюваннями. Це видання буде безкоштовно поширюватися через міністерства та відомства, центральні й регіональні органи державного управління в Україні та за кордоном, презентуватися на міжнародних форумах, виставках, презентаціях, симпозіумах, семінарах та інших зібраннях.

  Раїса Анатоліївна як активний науковець була відзначена грамотою.
 
   Ознайомитися з матеріалами форуму можна тут:
http://naukaosvita.simplesite.com/419517674
http://naukaosvita.simplesite.com/421167732