НОВИНИ / NEWS

04.08.2017

Пішов з життя Олександр Олексійович Собко

   З болем і сумом повідомляємо, що 03.08.2017 р. зупинилося серце директора Українського науково-дослідного інституту зрошуваного землеробства (1963-1979 рр.), засновника селища Наддніпрянське, відомого вченого галузі зрошуваного землеробства Олександра Олексійовича Собка.Sobko_O.O._1921-2017

   Боляче і сумно усвідомлювати те, що сталося…
   Для всіх нас Олександр Олексійович був взірцем справжнього Чоловіка – тим, хто міг відчувати долю і завжди прийти на допомогу товаришу у скрутному становищі, не зважаючи на будь-які перешкоди.
   Не злічити кількості добрих справ, які він зробив на цій землі. Бог наділив його великим талантом, і він не розтратив, а мудро проніс через все життя цей дар.
   Ми завжди пам’ятатимемо його. У кожному нашому серці він залишиться як мудрий добрий і безкорисний помічник, трудівник, наставник, надійний товариш. Той, на кого треба рівнятися, і в кого треба вчитися.
   Своїм життєвим шляхом він заслужив справжню повагу і справжній авторитет багатьох, хто його добре знав, і тих, з ким довелося йому зустрітися на життєвій ниві.

Колектив Інституту зрошуваного землеробства НААН висловлює глибокі співчуття рідним і близьким Олександра Олексійовича з приводу тяжкої втрати.

Світла пам'ять…