НОВИНИ / NEWS

30.08.2017

Міжнародний день поля ДП ДГ «Дніпро» ДУ «Інститут зернових культур НААН»

   30 серпня заступник директора з наукової роботи ІЗЗ НААН, член-кореспондент НААН, доктор с.-г. наук, професор Юрій Лавриненко взяв участь у Міжнародному дні поля, що відбувся в ДП ДГ "Дніпро" ДУ "Інститут зернових культур НААН" (с. Дослідне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл.).
   Учасники: вчені науково-дослідних установ України та мережі НААН, фермери, керівники та головні агрономи сільгосппідприємств, представники обласних та районних управлінь агропромислового розвитку Дніпропетровської області.
   Під час заходу було представлено демонстраційні та дослідні посіви кукурудзи селекції науково-дослідних установ мережі Національної академії аграрних наук України (зокрема, 10 гібридів Інституту зрошуваного землеробства НААН) та іноземних компаній. Юрій Лавриненко надав інформацію щодо проблем вирощування кукурудзи на півдні України та характеристику нових гібридів кукурудзи, придатних до вирощування в умовах зрошення. Також на Дні поля відбувся показ технологічних розробок ДУ «Інститут зернових культур НААН».