НОВИНИ / NEWS

31.08.2017

Експертна нарада з питань опрацювання шляхів досягнення нейтрального рівня деградації земель в Україні та встановлення відповідних національних завдань

   31 серпня 2017 р. завідувач відділу зрошуваного землеробства, доктор с.-г. наук Павло Писаренко і головний науковий співробітник відділу науково-інноваційної діяльності, доктор с.-г. наук Сергій Коковіхін взяли участь у роботі Експертної наради з питань опрацювання шляхів досягнення нейтрального рівня деградації земель в Україні та встановлення відповідних національних завдань.
   Цей захід відбувся у м. Києві в конференц-залі готелю «Русь» (вул. Госпітальна, 4).
   Організатори: Міністерство екології та природних ресурсів України за підтримки Секретаріату Конвенції ООН по боротьбі з опустелюванням.
   Мета: забезпечення виконання завдань Національного плану дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням, який затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.03.2016 №271-р, та відповідних міжнародних зобов’язань України.
   Павло Писаренко виступив з доповіддю щодо екологічних проблем зрошуваних земель. Разом з Сергієм Коковіхіним вчений взяв активну участь у дискусіях і обговоренні основних питань наради. За напрямом «Проблеми деградації зрошуваних земель на Півдні України» планується розроблення спільних проектів з ООН щодо вирішення цих проблем, написання наукових статей у провідних виданнях світу.

exp.narada 1exp.narada 2exp.narada 3