НОВИНИ / NEWS

19.12.2017

Нарада з поширення кращого досвіду MASHAV

   19 грудня 2017 р. в Інституті зрошуваного землеробства НААН проведено нараду з метою поширення серед наукової спільноти і сільгосптоваровиробників Херсонської області кращого досвіду використання та збереження земельних і водних ресурсів, раціонального застосування сучасних технологій у зрошуваному землеробстві.
   Так, за ініціативи учасників цьогорічних навчальних курсів МАТС – MASHAV директора Інституту Раїси Вожегової і старшого наукового співробітника Миколи Новохижнього проведено презентацію найважливіших подій за час їх відряджень до Ізраїлю.
   Науковці розповіли про сам Ізраїль, поділилися досвідом ефективного ізраїльського менеджменту у сільському господарстві за умов обмежених водних і земельних ресурсів. Зосередили увагу на тому, що насадження лісів і лісосмуг, прагнення зберегти кожну краплину опадів у посушливому регіоні, науково обґрунтоване ведення землеробства сприяли тому, що сільськогосподарська галузь Ізраїлю на сьогодні є однією з найбільш розвинених у світі. Вона здатна повністю забезпечити продовольчі потреби цієї держави. При тому, що лише 20% земель у природних умовах є придатними для ведення сільського господарства, сільськогосподарська продукція складає значну частку ВВП і експорту Ізраїлю. 

MASHAV-1MASHAV-2MASHAV-3MASHAV-4