НОВИНИ / NEWS

13.02.2018

Нарада з питань виробництва насіння та садивного матеріалу в Херсонській області

   12 лютого директор Інституту зрошуваного землеробства НААН Раїса Вожегова взяла участь у нараді з питань виробництва насіння та садивного матеріалу в Херсонській області. Нарада відбулася у приміщенні Суворовської районної у м. Херсоні ради (м. Херсон, вул. Ушакова, 47). 
   Участь у заході взяли члени робочої групи, створеної за дорученням директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, з консультативної допомоги сільськогосподарським підприємствам різних форм власності в частині ведення насінництва та розсадництва; виробники насіння та садивного матеріалу; громадські організації Херсонщини.
   Були обговорені питання польових обстежень; отримання сертифікатів; внесення суб’єктів насінництва до Реєстру виробників насіння та садивного матеріалу. За результатами подальшого опрацювання цих та інших питань і пропозицій планується відпрацювання внесення змін в законодавчі акти. Робоча група надаватиме консультативну допомогу господарствам, які бажають увійти до Реєстру виробників насіння та садивного матеріалу.

20180212 14074820180212 140733