НОВИНИ / NEWS

05.03.2018

Кущові наради «Державна фінансова підтримка сільгосппідприємств у 2018 році та впровадження екологічного виробництва на агропідприємствах Херсонської області»

   26-27 лютого та 1-2 березня головний науковий співробітник лабораторії економіки, доктор економічних наук Людмила Грановська взяла участь у кущових нарадах «Державна фінансова підтримка сільгосппідприємств у 2018 році та впровадження екологічного виробництва на агропідприємствах Херсонської області». Ці заходи організовані Херсонською обласною державною адміністрацією і Департаментом агропромислового розвитку Херсонської ОДА. Вони відбулися у містах Каховка, Олешки, смт Новотроїцьке і смт Високопілля.
   Науковець Інституту зрошуваного землеробства НААН виступила з доповідями щодо основних проблем, пов’язаних зі збереженням та підвищенням родючості зрошуваних ґрунтів. Розповіла про перспективи впровадження на сільгосппідприємствах екологічного землеробства. На сьогодні – це один з основних шляхів зупинення деградації ґрунтів.
   Учасниками обласних кущових нарад були представники Херсонської ОДА, районних управлінь агропромислового розвитку, галузі науки та освіти,голови асоціацій фермерів та землевласників, керівники і спеціалісти сільгосппідприємств, фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Бериславського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Горностаївського, Каховського, Нижньо-сірогозького районів, м. Нова Каховка.