НОВИНИ / NEWS

26.03.2018

Cесія проектного планування «Херсонська Європерспектива»

   24-25 березня в Херсонській обласній бібліотеці ім. О. Гончара проходила сесія проектного планування «Херсонська Європерспектива», організована регіональними експертами однієї з мереж Представництва ЄС в Україні «Team Europe».
   Участь у роботі сесії взяли провідні вчені Інституту зрошуваного землеробства НААН: директор Раїса Вожегова та співробітники Сергій Коковіхін, Людмила Грановська й Олександр Димов.
   Даний захід спрямований на залучення громадськості, бізнесу та влади до участі у міжнародних грантових програмах, програмах технічної допомоги та підвищення якості розробки й оформлення проектів розвитку. Основною метою є отримання учасниками сесії практичних навичок по перетворенню ідей в конкурентоспроможні проекти, які матимуть можливість отримати фінансову підтримку від найбільших програм Європейського Союзу, загальний бюджет яких складає близько 100 млрд євро.
   У рамках сесії відбулася презентація програм: «Еразмус+», «Горизонт 2020», «Креативна Європа», Програма ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу» (COSME), а також практичний семінар із напрацювання проектів.

euro-seminar 1euro-seminar 2euro-seminar 3euro-seminar 4euro-seminar 5