НОВИНИ / NEWS

29.03.2018

Науково-практичний семінар «Переддоговірні та договірні відносини щодо передавання прав на об’єкти інтелектуальної власності»

   Завідувач відділу науково-інноваційної діяльності Ірина Біляєва взяла участь у науково-практичному семінарі «Переддоговірні та договірні відносини щодо передавання прав на об’єкти інтелектуальної власності». Цей захід відбувся на базі ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» у м. Києві. 
   Питання, що розглядатися: 1) етап підготовки до передання прав на об’єкти інтелектуальної власності; 2) порядок укладення попередніх (доліцензійних) угод у сфері інтелектуальної власності; 3) попередня оцінка доцільності отримання ліцензії чи укладення договору про передання прав; 4) договори щодо розпоряджання правами на об’єкти інтелектуальної власності. 
   Учасники: спеціалісти з питань інтелектуальної власності та трансферу технологій ВНЗ, галузевих інститутів, інститутів післядипломної освіти, науковці, патентні повірені, представники бізнес-структур та інші.