НОВИНИ / NEWS

26.07.2018

Агропорт-2018

   Сьогодні на території аеропорту м. Херсона стартував «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2018» - наймасштабніший агропромисловий захід півдня України. Цей щорічний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи проходить у Херсоні вперше, але з 2018 року стане одним з трьох місць постійного проведення форуму.
   Протягом 3-х днів тут буде проходити виставка техніки і технологій для фермерства, конференції, семінари, круглі столи, тренінги та зустрічі бізнесу.
   «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2018» орієнтований на дрібних і середніх фермерів. До участі у форумі запрошено фермерів та господарів з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей та інших регіонів України.
   Серед ключових тем – інвестиційний потенціал Південної України, логістика (в тому числі — річкове перевезення) та перероблення с/г продукції, зрошення, овочівництво, садівництво, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, аквакультури, енергоефективні та IT-технології, фінансові інструменти для аграріїв, експорт до країн ЄС.
    Організатори форуму - консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд», Департаменти агропромислового розвитку Херсонської, Львівської та Харківської облдержадміністрацій, за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Херсонської обласної державної адміністрації, за підтримки і сприяння голови ХОДА Андрія Гордєєва.
   Від Національної академії аграрних наук України взяв участь віце-президент Національної академії аграрних наук, академік НААН - Роїк Микола Володимирович.

agroport 1 Агропорт Агропорт Агропорт

Агропорт Агропорт