НОВИНИ / NEWS

07.09.2018

Урочисті заходи з нагоди 10-річчя з дня створення Асканійської ДСДС ІЗЗ НААН

   6 вересня директор Інституту зрошуваного землеробства НААН Р.А. Вожегова і співробітники С.О. Заєць, А.М. Коваленко, Ю.О. Лавриненко, С.П. Голобородько взяли участь в урочистих заходах, присвячених 10-річчю з дня створення Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції ІЗЗ НААН.
   Щороку станція демонструє одні з кращих результатів науково-виробничої діяльності не лише на рівні Каховського району, але і по Херсонській області в цілому. Добрі традиції високоефективного ведення господарства були закладені першим директором, Героєм України, Почесним академіком НААН Вірою Опанасівною Найдьоновою (1948-2016). Сьогодні добрі традиції високоефективного ведення господарства збережені і примножуються. За високий професіоналізм і активну участь в інноваційному розвитку агросектору Херсонщини кращим членам колективу станції були вручені грамоти Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації та Інституту зрошуваного землеробства НААН.

6.9.18 Askaniyska 4

Для довідки:
   Дослідна станція була створена згідно з постановою Президії УААН від 27.12.2007 р. та наказом УААН від 11.02.2008 року №14 «Про створення Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції Української академії аграрних наук». З 2011 року станція підпорядковується Інституту зрошуваного землеробства НААН.
   Основними напрямами роботи колективу на чолі з директором, кандидатом с.-г. наук Н.М. Гальченко є: розробка елементів системи землеробства на зрошуваних та неполивних землях Сухого Степу; розробка ресурсозберігаючих технологій вирощування сільськогосподарських культур; ведення первинного насінництва сільгоспкультур; виконання науково-обґрунтованої системи кормовиробництва; розробка системи розведення овець різних напрямів продуктивності.