НОВИНИ / NEWS

19.02.2019

Участь у Насіннєвому форумі 2019

 19 лютого директор Інституту зрошуваного землеробства НААН Вожегова Раїса взяла участь у Насіннєвому форумі 2019, який присвячено сучасним тенденціям насіннєвого ринку та останнім змінам у галузі. Захід організовано Насіннєвою асоціацією України спільно з Американською торгівельною палатою в Україні, Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та Асоціацією «Українське насіннєве товариство».
 В заході прийняли участь: представники Національної академії аграрних наук України та підпорядкованих її наукових установ, насіннєвих та селекційних компаній, Міністерства аграрної політики та продовольства, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Українського Інституту експертизи сортів рослин, Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції».
 Під час форуму було розглянуто питання щодо тенденцій та перспектив розвитку насіннєвої галузі; плани Мінагрополітики у сфері насінництва на 2019 рік, співпраця на міжнародному рівні та інше.

1 2 3