Державне підприємство "Дослідне господарство "Каховське" Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України

 Директор ДП ДГ "Каховське" - Проценко Володимир Вікторович

Проценко Володимир Вікторович

   Історія дослідного господарства «Каховське» розпочинається з 5 вересня 1931 року. 

  За Постановою Уряду на базі колгоспу "Коммунар" був організований радгосп "Каховський 2". Його територія була виділена для переселенців із Середньої Азії. 

 З 1960 року вирощування  та реалізація високоякісного насіння зернових культур  високих репродукцій, і насіння олійних культур, змішане сільське господарство,  вирощування племінних свиней Української степової  білої породи, допоміжна діяльність у рослинництві. 

ДПДГ "Каховське" ІЗЗ НААН

На  даний час наявність в користуванні землі: 7237,8 га, в т. ч. ріллі 6791,2 га із них -   2405 га зрошення. 

Основні напрямки діяльності: Розробка та впровадження новітніх, адаптованих до посушливих умов зони систем землеробства, Kahovske 2теоретичне обґрунтування раціонального й екологічно безпечного природокористування, збереження родючості ґрунтів та охорони навколишнього середовища; розробка і відпрацювання сучасних технологій  вирощування сільськогосподарських культур, спрямованих на підвищення продуктивності та максимальне використання біокліматичного потенціалу зони; створення високопродуктивних конкурентоспроможних сортів зернових і технічних культур; створення організаційно-економічного механізму господарювання на зрошуваних землях та адаптація його до  соціально-орієнтованих ринкових відносин; науково обґрунтоване ведення первинного та елітного  насінництва  зареєстрованих  і перспективних  сортів зернових  технічних культур, багаторічних та однорічних трав; забезпечення  товаровиробників сертифікованим насіннєвим матеріалом; впровадження досягнень науки та передового досвіду  в сільськогосподарське виробництво. Разом із розвинутим рослинництвом  триває робота над продукцією тваринництва, господарство займається розведенням  племінного  стада  свиней породи  Українська степова біла.

ДПДГ "Каховське" ІЗЗ НААН ДПДГ "Каховське" ІЗЗ НААН

Господарство впевнено крокує вперед, впроваджує у виробництво досягнення науки і передового досвіду, використовує нову техніку. 

ДПДГ "Каховське" ІЗЗ НААН

ДП ДГ «Каховське» реалірує:

Пшениця озима

Благодарка одеська

І репродукція

Ластівка одеська

І репродукція

Заграва одеська

І репродукція

Ватажок

І репродукція

 

Директор Проценко Володимир Вікторович

74830, Херсонська обл. Каховський р-н с. Кам’янка, вул. Радянська, 26

Тел.: (0236) 94-4-40

e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript