Рада молодих учених

Rada_molodih_uchenih

Сторінка Ради молодих учених ІЗЗ НААН в мережі Фейсбук

Наші новини 

Правила подачі матеріалів до наукового збірнику "Зрошуване землеробство


В  Інституті зрошуваного землеробства НААН, відповідно до положення, створена і працює Рада молодих учених, до складу якої входить 27 осіб: 20 особи  з Інституту та 7 – з Асканійської ДСДС ІЗЗ НААН. Очолює раду Котов Борис Сергійович, молодший науковий співробітник відділу біотехнології овочевих культур та картоплі. До складу ради входять 4 кандидатів с.-г. наук; 23 особи  без наукового ступеню, з яких 7 – навчаються в аспірантурі та 16 – вже закінчили навчання та готуються до захисту. З 27 молодих учених 11 дівчат і 16 хлопців.

Голова Ради:
  Котов Борис Сергійович

Заступник голови Ради:

Лиховид Павло Володимирович

 Секретар Ради:

Пілярська Олена Олександрівна

Актив Ради працює за 3-ма напрямами:

  1. Наукова робота (проведення конференцій, нарад, симпозіумів, круглих столів, днів поля, тематичних виставок тощо). Відповідальні особи: Пілярська О.О., Лиховид П.В.
  2. Культмасова робота (проведення екскурсій, привітань, спортивних змагань, святкових концертів тощо). Відповідальні: Фундират К.С., Забара П.П.
  3. Виробнича діяльність (ремонтні роботи на базі відпочинку "Науковець", організація та проведення суботників, посадка дерев, кущів тощо). Відповідальні: Булигін Д.О., Лужанський І.Ю., Рубцов Д.К.
Рада молодих учених ІЗЗ НААН забезпечують захист прав та інтересів здобувачів вищої освіти у відповідності до своїх повноважень та обов’язків.

   Детальніше ознайомитися з основними результатами діяльності Ради молодих учених можна тут.

DSC01117DSC01120 Konferenzia_mol_vchenihKonzertDSC00186DSC04918DSC09916DSC09997Demonstracia_tehnikiDen_pracivnika_silskogo_gospodarstva_Futbolniy_match_mig_spivrobitnikamiOglyad_doslidnih_dilyanok