НОВИНИ / NEWS

05.11.2015

Благодійна акція

   5 листопада співробітники Інституту зрошуваного землеробства НААН прийняли участь в благодійній акції здачі донорської крові в Херсонський обласний центр служби крові (м. Херсон, Миколаївське шосе, 7).

   Донори та переливання крові щороку рятують мільйони людських життів. Усвідомлюючи це, наш колектив добровільно взяв участь в акції. Співробітники, яким це дозволялося за показниками здоров'я, охоче вирішили допомогти тим, хто потребує в цей час переливання крові в нашій області, або в Україні в цілому.  

   Важливо зазначити, що Всесвітня організація охорони Здоров'я завжди підкреслює, що донорство має величезне значення. Фахівці ВООЗ вважають, що найбільш ефективне донорство — добровільне. Так, при визначенні найбільш безпечних донорів ВООЗ віддає перевагу добровільним безоплатним донорам крові, які належать до тих груп населення, які мають мінімальні ризики.

   Тому такі акції є вкрай важливими для суспільства. Сподіваємося, що до них у майбутньому будуть долучатися й інші установи. Допомагаймо разом!

Medical CentreDSC07120DSC07126